I/B/6 Zabawy matematyczne w przedszkolu z dziećmi 5- i 6-letnimi

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
I etap (klasy I-III)
Nauczyciele punktów przedszkolnych, oddziałów przedszkolnych w szkolach. Klas I-III, świetlic, liderzy WDN
2019-11-27
Podczas szkolenia zostanie przedstawiona koncepcja Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej "Dziecięca matematyka". W części wykładowej uczestnicy poszerzą wiedzę na temat stosowania zabaw matematycznych, poznają możliwości uatrakcyjnienia zajęć z dziećmi. W części warsztatowej uczestnicy przećwiczą zabawy matematyczne skierowane do dzieci 5-6 letnich według koncepcji "Dziecięca matematyka".
Zabawy matematyczne według koncepcji Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej, "Dziecięca matematyka w przedszkolu". Wpływ zabaw matematycznych na rozwój umiejętności rachowania i myślena dzieci w wieku 5 i 6 lat. Rola środków dydaktycznych w edukacji matenmatycznej w przedszkolu.
Data rozpoczęcia: 2019-11-27
Data zakończenia: 2019-11-27
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: sala konferencyjna
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–19.00.
Koordynator: Renata Wiśniewska
Trener: Renata Wiśniewska