I/C/27 Uczniowskie recytacje jako metoda komunikowania uczuć, emocji

Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele języka polskiego szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Odwołane
2020-03-14
Zajęcia będą realizowane w formie warsztatów. Metody pokazowe i ćwiczeń praktycznych.
Zasady doboru tekstów do uczniowskich recytacji. Metody i formy pracy z tekstem poetyckim, prozatorskim. Sposoby interpretacji głosowej testu. Pomysły na lekcje z wykorzystaniem technik i metod recytacji.
Data rozpoczęcia: 2020-03-14
Data zakończenia: 2020-03-14
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty działalność Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych będzie zawieszona w dniach 12. marca – 25. marca 2020 roku. Za niedogodności przepraszamy.
Koordynator: Małgorzata Roszak
Trener: Iwona Mirońska-Gargas
Identyfikator formy: 2019/2020/I/C/27/1
Priorytet: III - Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych