I/I/3 Szkoła i Przedszkole Promujące Zdrowie w praktyce szkolnej – koncepcja, standardy

Jakość pracy szkoły
Nauczyciele poszczególnych przedmiotów , pedagodzy szkolni na każdym etapie edukacyjnym chcących lub realizujących program Szkoły i Przedszkola Promującego Zdrowia
2019-10-09
W pierwszej części szkolenia zaprezentowana zostanie koncepcja oraz idea Szkoły i Przedszkola Promującego Zdrowie. Część druga będzie poświęcona przedstawieniu dokumentacji programu oraz realizacji jego zadań (ćwiczenia warsztatowe). Na zakończenie przewidziana jest wymiana doświadczeń w zakresie promocji zdrowia – zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk w dziedzinie edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia.
Koncepcja i standardy Szkoły i Przedszkola Promującego Zdrowie. Etapy tworzenia szkoły i przedszkola w oparciu o indywidualne plany działań. Szkoła i Przedszkole Promujące Zdrowie – od diagnozy do ewaluacji. Obowiązująca dokumentacja. Sposoby i warunki ubiegania się o Certyfikat Wojewódzki i Krajowy SziPPZ. Współpraca szkół ze środowiskiem lokalnym. Przykłady dobrych praktyk.
Data rozpoczęcia: 2019-10-09
Data zakończenia: 2019-10-09
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Warsztaty odbędą się w godz. 15.00–19.00.
Koordynator: Małgorzata Mirosława Majewska
Trener: Małgorzata Mirosława Majewska