I/B/5 Gry i zabawy rozwijające technikę czytania

I etap (klasy I-III)
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.
2023-11-28
W pierwszej, teoretycznej części szkolenia omówione zostaną metody nauki czytania oraz przedstawione skale obserwacji służące ocenie umiejętności czytania. W trakcie części praktycznej przedstawione i omówione będą gry, zabawy, ćwiczenia oraz aplikacje pozwalające doskonalić umiejętność czytania. Gry i zabawy zaproponowane podczas warsztatów będą dla uczestników inspiracją do tworzenia własnych pomocy do pracy z uczniami napotykającymi trudności w nauce czytania.
Teoretyczne podejście do umiejętności czytania. Metody nauki czytania. Przykłady zabaw, gier i ćwiczeń ułatwiających uczniom naukę czytania. Zasady tworzenia gier edukacyjnych przydatnych do nauki czytania.
Data rozpoczęcia: 2023-11-28
Data zakończenia: 2023-11-28
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin (sala 119).
Sala: 119
Szkolenie odbędzie się stacjonarnie w godz. 14.00–18.00.
Koordynator: Beata Standio
Trener: Beata Standio