I/B/15 Sposoby doskonalenia umiejętności czytania na pierwszym etapie kształcenia

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
I etap (klasy I-III)
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
2019-11-19
Podczas teoretycznej części szkolenia omówione zostaną metody nauki czytania, skale obserwacji służące ocenie umiejętności czytania, przedstawione zostaną przykłady gier, zabaw, ćwiczeń oraz aplikacji pozwalających doskonalić umiejętność czytania. W trakcie części warsztatowej uczestnicy będą konstruować gry wspomagające naukę czytania. Gry i zabawy zaproponowane podczas szkolenia będą dla uczestników inspiracją do tworzenia własnych pomocy do pracy z uczniami napotykającymi trudności w nauce czytania.
Metody nauki czytania. Przykłady zabaw, gier i ćwiczeń ułatwiających uczniom naukę czytania. Zasady tworzenia gier edukacyjnych do nauki czytania.
Data rozpoczęcia: 2019-11-19
Data zakończenia: 2019-11-19
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 119
Warsztaty odbędą się w godz. 15.00–19.30.
Koordynator: Beata Standio
Trener: Beata Standio