I/D/27 Realizacja podstawy programowej edukacji informatycznej-dlaczego warto mieć w szkole klocki Cubroid

Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele edukacji informatycznej i informatyki.
Odwołane
2020-03-14
Warsztat rozpocznie się od wykładu wprowadzającego, w którym przedstawione zostaną szczegóły zapisów podstawy programowej edukacji informatycznej dotyczące sterowania postaciami na ekranie i w przestrzeni. W dalszej części uczestnicy rozpoczną pracę z zestawem klocków Cubroid tworząc wybrane model robotów i zapoznają się z trzema możliwościami sterowania budowanych konstrukcji.
Wykorzystanie zestawu klocków Cubroid do projektowania i tworzenia inteligentnych robotów. Zastosowanie trzech platform (smartfon, tablet,komputer) do sterowania zbudowanych modeli.
Data rozpoczęcia: 2020-03-14
Data zakończenia: 2020-03-14
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 107
Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty działalność Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych będzie zawieszona w dniach 12. marca – 25. marca 2020 roku. Za niedogodności przepraszamy.
Koordynator: Krzysztof Koroński
Trener: Izabela Kwaśniewska
Identyfikator formy: 2019/2020/I/D/27/1
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×