I/C/9 Polubić gramatykę języka obcego, czyli jak uczyć (się) w sposób twórczy–część II

Przedmioty humanistyczne i języki obce
Nauczyciele języków obcych wszystkich etapów edukacyjnych.
2020-11-02
W pierwszej części szkolenia odbędzie się dyskusja, podczas której uczestnicy podzielą się doświadczeniami na temat nauczania/uczenia się gramatyki języka obcego. W drugiej części omówione zostaną skuteczne metody i techniki nauczania gramatyki języka obcego z wykorzystaniem różnych narzędzi edukacyjnych i pomocy naukowych. Następnie uczestnicy, na bazie poznanych metod, opracują scenariusze lekcji poświęconej nauczaniu gramatyki.
Efektywne metody i techniki nauczania gramatyki języka obcego. Sposoby na innowacyjne i angażujące lekcje gramatyki z wykorzystaniem różnych narzędzi edukacyjnych i pomocy naukowych. Nauka gramatyki poprzez zabawę.
Data rozpoczęcia: 2020-11-02
Data zakończenia: 2020-11-02
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Beata Pełech
Trener: Beata Pełech