II/K/10 Media Relations w pracy szkoły

Jakość pracy szkoły
Dyrektorzy szkół, nauczyciele, pedagodzy, pracownicy administracyjni szkoły.
2019-06-26
Celem warsztatów jet zapoznanie uczestników z istotą i znaczeniem relacji z mediami oraz zrozumienie złożoności i specyfiki współpracy z dziennikarzami. Nauczyciele poznają klasyfikację mediów, dowiedzą się, kiedy i jak kontaktować się z mediami. Uczestnicy nauczą się konstruować informację prasową oraz komunikat prasowy. Dowiedzą się, jak przygotować zespół do kontaktu z mediami.
Media Relations jako forma Public Relations. Skuteczne techniki budowania relacji z dziennikarzami. Konstrukcja informacji prasowej. Budowanie zespołu ds. kontaktu z mediami.
Data rozpoczęcia: 2019-06-26
Data zakończenia: 2019-06-26
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68
Sala: 121
Szanowni Państwo, z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń szkolenie "Media Relations w pracy szkoły", zostało odwołane. W sprawie zwrotu wpłaty, prosimy Państwa o przesłanie na adres ksiegowosc@zcdn.edu.pl informacji z imieniem i nazwiskiem uczestnika, tytułem szkolenia i numerem konta na które Państwa wpłata zostanie zwrócona.
Koordynator: Anna Godzińska
Trener: Beata Mikołajewska-Wieczorek