I/H/4 Kształcenie umiejętności twórczego myślenia, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji (OZ ZCDN-u w Gryficach)

Rozwój zawodowy
Nauczyciele, wychowawcy
2019-11-30
W części teoretycznej uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani w formie wykładu interaktywnego z zasadami rozwoju kreatywności i rozwiązywania problemów. W części warsztatowej nauczyciele w zespołach będą wykonywać zadania rozwijające kreatywność, oraz uczestniczyć w grach i zabawach dydaktycznych.
Uwarunkowania postawy kreatywnej i twórczego życia. Psychologiczne przeszkody w twórczości i rozwiązywaniu problemów. Zasady i metody rozwoju kreatywności i rozwiązywania problemów. Gry i zabawy dydaktyczne. Procesy i techniki decyzyjne. Metody kształcące umiejętność podejmowania decyzji.
Data rozpoczęcia: 2019-11-30
Data zakończenia: 2019-11-30