I/A/4 Jestem wychowawcą, czyli kompetentny praktyk w działaniu (WARSZTATY ZOSTAŁY ODWOŁANE)

Wychowanie i profilaktyka
Nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy wszystkich etapów edukacyjnych.
Odwołane
2019-12-07
Szkolenie obejmuje cykl czterech spotkań po 5 godzin, których tematyka będzie ukierunkowana na zadania i obowiązki wychowawcy w szkole /placówce oświatowej. Zajęcia będą realizowane w formie warsztatowej, z wykorzystaniem elementów coachingu i mediacji.
Sposoby integracji zespołów klasowych. Zarządzanie i kierowanie zespołem klasowym w oparciu o normy i zasady. Interwencja wychowawcza. Coaching w wychowaniu. Programy wychowawczo-profilaktyczne dla klas. Pomoc psychologiczno- pedagogiczna – rola i zadania wychowawcy. Rodzic partnerem.
Liczba godzin: 20 (cztery spotkania po 5 godzin)
Data rozpoczęcia: 2019-12-07
Data zakończenia: 2019-12-07
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Szanowni Państwo, z powodu zbyt małej liczby potwierdzonych zgłoszeń, warsztaty zostały odwołane i nie odbędą się w planowanym wcześniej terminie 7 grudnia. O nowym terminie będziemy Państwa informować w przyszłym roku.
Koordynator: Renata Majewska
Trener: Renata Majewska
Identyfikator formy: 2019/2020/I/A/4/2
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×