I/B/10 Gry i zabawy z wykorzystaniem metod aktywizujących w przedszkolu - szkolenie odwołane

Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Etap przedszkolny
Nowozatrudnieni nauczyciele przedszkola, punktów przedszkolnych, oddziałów przedszkolnych w szkołach. Nauczyciele świetlic i liderzy WDN-u.
Odwołane
2021-12-08
W części wykładowej uczestnicy warsztatów, w oparciu o prezentację multimedialną, poznają teoretyczne przesłanki stosowania zabaw z wykorzystaniem metod aktywizujących w przedszkolu. Przedstawione zostaną przydatne pomoce dydaktyczne i literatura. Zajęcia warsztatowe będą polegały na wspólnym wykonaniu zaproponowanych zabaw. Efektem będzie nabycie wiedzy i umiejętności, jak w twórczy i kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas w przedszkolu.
Metody aktywizujące w edukacji przedszkolnej. Rodzaje zabaw z wykorzystaniem metod aktywizujących. Wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym poprzez stosowanie metod aktywizujących.
Data rozpoczęcia: 2021-12-08
Data zakończenia: 2021-12-08
Adres: ZCDN, przy ul. Sowińskiego 68. Szczecin
Sala: konferencyjna
Szkolenie stacjonarne odbędzie się w godz. 14.00–18.00.
Koordynator: Renata Wiśniewska
Trener: Renata Wiśniewska
Identyfikator formy: 2021/2022/I/B/10/1
Oferta: 2021/2022