I/F/5 Gra ultimate frisbee jako forma sportu bezkontaktowego (forma stacjonarna)

Wychowanie fizyczne
Nauczyciele wychowania fizycznego.
2021-10-12
W części teoretycznej, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami z zakresu ultimate frisbee w podstawie programowej szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej uczestnicy przeprowadzą rozgrzewkę z dyskami a następnie wykonają grupy ćwiczeń nauczające podstawowych elementy gry w ultimate frisbee.
Rola gier zespołowych w nauczaniu wychowania fizycznego. Kształtowanie koordynacji. Poznanie metod i sposobów nauczania podstawowych elementów ultimate frisbee. Poznanie podstawowych przepisów gry.
Data rozpoczęcia: 2021-10-12
Data zakończenia: 2021-10-12
Adres: Boisko Zespołu Szkół nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego 3.
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–19.00. Szkolenie stacjonarne, odbędzie się na boisku Zespołu Szkół nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego 3. Prosimy o zabranie stroju sportowego.
Koordynator: Agnieszka Beyer-Michoń
Trener: Agnieszka Beyer-Michoń