I/C/25 Głowa nie pęka! – czyli jak rozwijać u uczniów umiejętność skutecznego uczenia się. Szkolenie metodyczne dla nauczycieli języka niemieckiego szkół ponadpodstawowych

Przedmioty humanistyczne i języki obce
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele języka niemieckiego III etapu edukacyjnego
Odwołane
2020-03-18
W pierwszej części warsztatów uczestnikom zostaną przekazane informacje na temat metod i technik pracy związanej z przyswajaniem nowej wiedzy. Następnie uczestnicy zostaną zaproszeni do dyskusji. W drugiej części spotkania nauczycielki i nauczyciele zostaną zapoznani z metodami wspomagającymi zapamiętywanie. Przedstawione zostaną kluczowe zasady, które zapewniają wzmocnioną retencję słownictwa.
Metody i techniki wspomagające zapamiętywanie. Wykorzystanie procesu rozgałęziania dla wspomagania zapamiętywania. Kluczowe zasady zapewniające wzmocnioną retencję słownictwa.
Data rozpoczęcia: 2020-03-18
Data zakończenia: 2020-03-18
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 119
Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty działalność Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych będzie zawieszona w dniach 12. marca – 25. marca 2020 roku. Za niedogodności przepraszamy.
Koordynator: Beata Pełech
Trener: Barbara Langner, Beata Pełech
Identyfikator formy: 2019/2020/I/C/25/1
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×