I/C/12 ERASMUS+. Jak pozyskać dotacje na zagraniczne szkolenia kadry i wymianę uczniów -dodatkowa grupa

Przedmioty humanistyczne i języki obce
Pracownicy placówek oświatowych każdego etapu edukacyjnego
2019-10-19
W pierwszej części szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z założeniami programu Erasmus+, poszczególnymi sektorami i akcjami. Druga część szkolenia polegać będzie na wypełnieniu wniosku unijnego. Uczestnicy wspólnie z prowadzącym przeanalizują poszczególne części przykładowego wniosku unijnego oraz sposoby jego wypełniania. Szkolenie ma charakter warsztatowy i odbywa się w pracowni komputerowej.
Tworzenie projektów i przygotowanie wniosków unijnych w sektorach Edukacja szkolna oraz Kształcenie i szkolenia zawodowe dla wszystkich typów placówek edukacyjnych. Sposoby pozyskiwania partnerów do projektu. Zasady planowania i obliczania budżetu. Formalności związane ze złożeniem wniosku. Etapy realizacji projektu. Upowszechnianie rezultatów projektu i raportowanie.
Data rozpoczęcia: 2019-10-19
Data zakończenia: 2019-10-19
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 107
Warsztaty odbędą się w godz. 10.00–14.00.
Koordynator: Beata Pełech
Trener: Beata Pełech