I/J/21 Elektroniczny Terminarz Dyrektora jako nowoczesne narzędzie planowania i organizacji czasu pracy

Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Dyrektorzy przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
2020-01-20
Szkolenie rozpocznie się od krótkiego wykładu na temat właściwej organizacji czasu pracy. Następnie uczestnicy zostaną zapoznani z elektronicznym kalendarzem pracy, który będą mogli dowolnie przećwiczyć podczas samodzielnej pracy z programem internetowym.
Nowoczesne metody organizacji i planowania czasu pracy dyrektora placówki oświatowej. Obsługa terminarza elektronicznego.
Data rozpoczęcia: 2020-01-20
Data zakończenia: 2020-01-20
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 107
Warsztaty odbędą się w godz. 13.00–15.30.
Koordynator: Janusz Cymerman
Trener: Janusz Cymerman
Identyfikator formy: 2019/2020/I/J/21/1
Organizacja pracy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w okresie wakacyjnym (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×