II/L/8 Dyrektor szkoły z pasją II

Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Dyrektorzy placówek wszystkich etapów edukacyjnych.
2019-06-07
Celem warsztatów jest poznanie narzędzi, które pozwolą uczestnikom rozpoznać mocne strony swojej kadry, ułatwią zarządzaniem zespołem oraz wspomogą tworzenie dedykowanych zespołów zadaniowych. Uczestnicy dowiedzą się, jak patrzeć na nauczanie przez pryzmat indywidualnych talentów nauczycieli. Podczas warsztatów dyrektorzy szkół poznają sposoby na usprawnienie komunikacji wśród nauczycieli i wśród uczniów, zmniejszenie natężenia kryzysów komunikacyjnych oraz ułatwienie kontaktu wychowawców klas z rodzicami.
Cztery aspekty komunikacji. Cechy charakterystyczne stylu komunikacji dyrektora. Nowoczesne rozumienie motywacji. Strategia WHY w funkcjonowaniu szkoły.
Data rozpoczęcia: 2019-06-07
Data zakończenia: 2019-06-07
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68
Sala: konferencyjna
Szanowni Państwo, z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń, warsztaty "Dyrektor szkoły z pasją II" zostały odwołane i nie odbędą się 7 czerwca.
Koordynator: Anna Godzińska
Trener: Anna Brzosko