I/I/6 Awans zawodowy nauczyciela mianowanego

Rozwój zawodowy
Pracowniczy pedagogiczni szkół i innych placówek oświatowych.
2020-09-28
W trakcie szkolenia uczestnicy, na podstawie przedstawionych materiałów źródłowych, poznają procedurę awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego, poddadzą refleksji opracowane plany rozwoju zawodowego, zinterpretują wymagania kwalifikacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego, przygotują się do sporządzenia sprawozdania z realizacji planu rozwoju oraz opisu i analizy realizowanych wymagań, wskazując na uzyskane efekty.
Podstawy prawne awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Projektowanie planu rozwoju zawodowego. Realizacja wymagań na stopień nauczyciela dyplomowanego. Postępowanie kwalifikacyjne. Oferta doskonalenia ZCDN -u dla nauczycieli mianowanych.
Data rozpoczęcia: 2020-09-28
Data zakończenia: 2020-09-28
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Zdzisław Nowak
Trener: Anna Kowalczyk, Zdzisław Nowak
Identyfikator formy: 2020/2021/I/I/6/1
Organizacja pracy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w okresie wakacyjnym (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×