I/I/5 Awans zawodowy nauczyciela kontraktowego

Rozwój zawodowy
Pracownicy pedagogiczni szkół i innych placówek oświatowych.
2020-09-21
Uczestnicy, na podstawie przedstawionych materiałów źródłowych, poznają procedurę awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego oraz wybrane elementy prawa oświatowego. Poddadzą refleksji opracowane plany rozwoju zawodowego, zaplanują zadania ukierunkowane na spełnienie wymagań niezbędnych na stopień nauczyciela mianowanego. Nauczyciele zostaną zapoznani z zasadami opracowania sprawozdania za okres stażu oraz autoprezentacji dorobku zawodowego przed komisją egzaminacyjną.
Podstawy prawne awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego. Projektowanie planu rozwoju zawodowego. Realizacja wymagań na stopień nauczyciela mianowanego. Prezentacja dorobku zawodowego. Postępowanie egzaminacyjne. Oferta doskonalenia ZCDN-u dla nauczycieli kontraktowych.
Data rozpoczęcia: 2020-09-21
Data zakończenia: 2020-09-21
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Kowalczyk
Trener: Anna Kowalczyk
Identyfikator formy: 2020/2021/I/I/5/1
Organizacja pracy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w okresie wakacyjnym (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×