I/I/1 Autoewaluacja (ewaluacja własna) pracy nauczyciela

Jakość pracy szkoły
Nauczyciele ze wszystkich typów szkół i placówek.
Odwołane
2020-03-31
Szkolenie rozpocznie się od omówienia zasad przekazywania i przyjmowania informacji zwrotnej oraz sposobów pozyskiwania informacji dotyczącej realizowanych przez nauczyciela działań edukacyjnych. Następnie, z wykorzystaniem metody warsztatowej, uczestnicy szkolenia będą konstruować arkusze samooceny oraz kwestionariusze ankiet służące pozyskaniu informacji zwrotnej w ramach prowadzonej autoewaluacji.
Zasady przekazywania i przyjmowania informacji zwrotnej. Metody i techniki pozyskiwania informacji dotyczącej realizowanych przez nauczyciela działań edukacyjnych. Konstruowanie arkusza samooceny i kwestionariusza ankiety służących autoewaluacji pracy nauczyciela.
Data rozpoczęcia: 2020-03-31
Data zakończenia: 2020-03-31
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 121
Warsztaty odbędą się w godz. 15.00–19.00.
Koordynator: Mirosław Krężel
Trener: Mirosław Krężel
Identyfikator formy: 2019/2020/I/I/1/1
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×