Używamy plików cookie, aby zapewnić bezpieczne i wygodne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce:
Polityka prywatności.
I/A/23Cykl spotkań – zachowania trudne ucznia ze spektrum autyzmu
Forma realizacji:
Szkolenie stacjonarne
Kategoria:
Kształcenie specjalne i edukacja włączająca
Etap eduakcyjny:
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), Inny
Grupa docelowa:
Nauczyciele, terapeuci, pedagodzy pracujący z dziećmi/uczniami ze spektrum autyzmu.
Status:
Zakończone
Liczba miejsc:
9
Odpłatność:
Forma bezpłatna
Data rozpoczęcia:
2025-05-15, godz. 15:00
Opis:
Cykl będzie miał formę trzech spotkań. Podczas pierwszego z nich nauczyciele poznają zachowania charakterystyczne dla dzieci i uczniów z spektrum autyzmu i ich przyczyny. Podczas drugiego spotkania dowiedzą się, jakie metody mogą być pomocne w radzeniu sobie z trudnymi zachowaniami uczniów. Kolejne szkolenie będzie poświęcone procedurom oraz dokumentacji przydatnej w placówce i zakończy się konsultacjami, w których każdy uczestnik będzie mógł omówić indywidualny przypadek swojego ucznia.
Zakres:
Pojęcie spektrum autyzmu. Zachowania trudne dzieci i uczniów z spektrum autyzmu. Metody i techniki pracy i radzenia sobie z zachowaniami trudnymi. Procedury i dokumentacja obowiązująca w pracy z zachowaniami trudnymi i przydatna w placówce
Termin i miejsce:
Liczba godzin: 3
Data rozpoczęcia: 2025-05-15, godz. 15:00
Data zakończenia: 2025-05-15, godz. 18:00
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Opis organizacyjny szkolenia:
Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Zachowania trudne ucznia ze spektrum autyzmu". Szkolenie odbędzie się stacjonarnie w godz. 15.00–18.00.
Prowadzący:
Koordynator: Weronika Dwojakowska
Trener: Elżbieta Jadwisieńczak-Borowska, Karolina Lebiejko, Bartosz Rogojsza, Joanna Zuba-Pieróg
Zapisz się na szkolenie, klikając zielony symbol „Dołącz”.
Na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający zapisanie się na wybrane szkolenie (jeżeli nie ma go w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM).
W razie jakichkolwiek problemów z obsługą systemu, skorzystaj z zakładki „pomoc” lub skontaktuj się z organizacją szkoleń ZCDN-u: szkolenia@zcdn@edu.pl, tel. 91 435 06 30.