I/H/5 Rola i zadania opiekuna stażu

Szkolenie
Rozwój zawodowy
nauczyciele pełniący funkcję opiekuna stażu
2019-11-16
Wykład wprowadzający nt. obowiązujących przepisów praw oświatowego w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Analiza przepisów prawa oświatowego pod kątem obowiązków opiekuna stażu. Dyskusja nt. współpracy i relacji między opiekunem stażu a jego stażystą. Praca w zespołach nad konstruowaniem oceny pracy nauczyciela za okres stażu.
Obowiązujące przepisy prawa oświatowego dotyczące awansu zawodowego nauczyciela. Obowiązki opiekuna stażu wynikające z prawa oświatowego. Współpraca opiekuna stażu z nauczycielem stażystą. Warsztat pracy opiekuna stażu. Konstruowanie oceny pracy nauczyciela w okresie stażu.
Data rozpoczęcia: 2019-11-16
Data zakończenia: 2019-11-16
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Warsztaty odbędą się w godz. 10.00-14.00.
Koordynator: Anna Kowalczyk
Trener: Anna Kowalczyk