I/H/5 Rola i zadania opiekuna stażu

Szkolenie
Rozwój zawodowy
nauczyciele pełniący funkcję opiekuna stażu
2019-09-11
Szkolenie rozpocznie się wykładem wprowadzającym na temat obowiązujących przepisów prawa oświatowego w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Następnie przeprowadzona zostanie analiza przepisów prawa oświatowego pod kątem obowiązków opiekuna stażu. W kolejnej części przewidziana jest dyskusja na temat współpracy i relacji między opiekunem stażu a stażystą. Na zakończenie szkolenia nauczyciele skonstruują opinię o dorobku zawodowym nauczyciela za okres stażu (praca w zespołach).
Obowiązujące przepisy prawa oświatowego dotyczące awansu zawodowego nauczyciela. Obowiązki opiekuna stażu wynikające z prawa oświatowego. Współpraca opiekuna stażu z nauczycielem stażystą. Warsztat pracy opiekuna stażu. Konstruowanie oceny pracy nauczyciela w okresie stażu.
Data rozpoczęcia: 2019-09-11
Data zakończenia: 2019-09-11
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.00–19.00.
Koordynator: Anna Kowalczyk
Trener: Anna Kowalczyk