I/D/21 Szkoły i Przedszkola Promujące Zdrowie

Szkolenie online
Wychowanie i profilaktyka
Nauczyciele przyrody, biologii, wychowania przedszkolnego.
2023-06-05
W pierwszej części szkolenia zaprezentowana zostanie podstawa programowa biologii w zakresie treści profilaktyki chorób w obrębie różnych układów człowieka. Następnie zostanie przedstawiona koncepcja programu „Szkoły i Przedszkola Promujące Zdrowie”. W ostatniej części uczestnicy będą mogli zadawać pytania koordynatorowi wojewódzkiemu odnośnie działań zaplanowanych w przyszłym roku szkolnym w zakresie profilaktyki zdrowotnej.
Historia programu „Szkoła i Przedszkola Promujące Zdrowia”. Idea i standardy szkół przystępujących do programu. Działania Wojewódzkiej Sieci. Dokumentacja programowa z uwzględnieniem zasady planowania metodą Sieci.
Data rozpoczęcia: 2023-06-05
Data zakończenia: 2023-06-05
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Sylwia Małecka
Trener: Sylwia Małecka, Mariola Pipier