I/E/24 Praca z platformą Genially – puzzle

Szkolenie online
Nowoczesne technologie
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), Inny
Nauczyciele matematyki klas I-III, 4 – 8 i ponadpodstawowych i inni zainteresowania nauczyciele.
2024-05-21, godz. 16:00
Uczestnicy spotkania poznają podstawowe skrypty pozwalające na stworzenie własnych, dowolnych puzzli. Najpierw zostaną zaprezentowane zasoby gotowych materiałów, z których nauczyciele mogą bezpłatnie korzystać w swojej pracy, a następnie poznają podstawowe, łatwe w obsłudze opcje, umożliwiające tworzenie własnych puzzli – również w kształcie koła.
Podstawowe zasady samodzielnego tworzenia puzzli w Genially (wersja bezpłatna). Wykorzystanie gotowych skryptów. Opcje dostępne na platformie. Wymiana dobrych praktyk i doskonalenie kompetencji zawodowych w zakresie TIK-u.
Data rozpoczęcia: 2024-05-21, godz. 16:00
Data zakończenia: 2024-05-21, godz. 17:30
Szkolenie odbędzie się w formule online w godz. 16.00 - 17.30. Link: https://meet.google.com/hdd-ckuw-nax
Koordynator: Anna Bazyluk