I/C/11 Jak przygotować ucznia do części ustnej egzaminu maturalnego z języka polskiego?

Szkolenie online
Przedmioty humanistyczne i języki obce
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele i nauczycielki języka polskiego w szkołach ponadpodstawowych.
2023-11-28
Warsztat będzie się składał z trzech części. Dwie pierwsze obejmować będą zapoznanie uczestników i uczestniczek z wymaganiami egzaminacyjnymi dotyczącymi matury ustnej z języka polskiego oraz prezentację metod pracy wykorzystywanych przez prowadzącą w pracy z uczniami w liceum. Zasadnicza część obejmować będzie zajęcia warsztatowe, podczas których uczestnicy wypracują swoje formy pracy w zakresie wspierania uczniów w przygotowaniu do tej części egzaminu maturalnego.
Wymagania egzaminacyjne dotyczące ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Metody pracy wspierające uczniów w zakresie przygotowań do tej części egzaminu maturalnego. Zasady oceniania wypowiedzi ustnych.
Data rozpoczęcia: 2023-11-28
Data zakończenia: 2023-11-28
Szkolenie odbędzie się w godz. 15.15–18.15 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach. https://zcdn.akademia.korbank.pl/joa-ran-q3c
Koordynator: Joanna Sadłowska