Używamy plików cookie, aby zapewnić bezpieczne i wygodne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce:
Polityka prywatności.
I/E/2Inkluzywne wykorzystanie narzędzi cyfrowych
Forma realizacji:
Szkolenie online
Kategoria:
Jakość pracy szkoły
Etap eduakcyjny:
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), Inny
Grupa docelowa:
Nauczyciele, pedagodzy, pedagodzy specjalni.
Status:
Uruchomione
Liczba miejsc:
3
Odpłatność:
Forma bezpłatna
Data rozpoczęcia:
2025-05-19, godz. 09:00
Opis:
Zajęcia prowadzone będą w formie szkolenia. Uczestnikom zostaną przedstawione możliwości nowych technologii w zakresie syntezatorów mowy, czytników imersyjnych, funkcji rozpoznania mowy i tekstu, edytorów różnorodnych treści cyfrowych. Zaprezentowane zostaną różne formy ich wykorzystania w kontekście wspierania procesu uczenia się.
Zakres:
Narzędzia cyfrowe i ich funkcje pozwalające dostosowywać treści edukacyjne
do potrzeb uczniów. Inkluzywne wspieranie procesu uczenia się.
Termin i miejsce:
Liczba godzin: 2
Data rozpoczęcia: 2025-05-19, godz. 09:00
Data zakończenia: 2025-05-19, godz. 10:30
Adres: -
Sala: -
Opis organizacyjny szkolenia:
Szkolenie odbędzie się w godz. 09.00–10.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu spotkania otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Zapisz się na szkolenie, klikając zielony symbol „Dołącz”.
Na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający zapisanie się na wybrane szkolenie (jeżeli nie ma go w skrzynce odbiorczej, sprawdź folder SPAM).
W razie jakichkolwiek problemów z obsługą systemu, skorzystaj z zakładki „pomoc” lub skontaktuj się z organizacją szkoleń ZCDN-u: szkolenia@zcdn@edu.pl, tel. 91 435 06 30.