I/C/37 Design thinking dla początkujących

Konsultacje
Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele zainteresowani metodologią design thinking.
2023-12-05
Szkolenie obejmie część teoretyczną w formie prezentacji multimedialnej wprowadzającej do tematu oraz interaktywne elementy aktywizując osoby uczestniczące do wypracowania własnych pomysłów na wykorzystanie metody design thinking w praktyce szkolnej. Będzie też formą wprowadzenia do zajęć Godzina Kodowania 12 grudnia.
Wprowadzenie do tematu design thinking. Etapy procesu projektowania. Przykładowe narzędzia wspierające proces. Wykorzystanie design thinking w praktyce szkolnej.
Data rozpoczęcia: 2023-12-05
Data zakończenia: 2023-12-05
Szkolenie odbędzie się w godz. 16.30–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach. Poniżej znajdą Państwo – link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach https://zcdn.akademia.korbank.pl/mar-f7x-guy
Koordynator: Marta Kostecka