I/J/10 Innowacje pedagogiczne w świetle uregulowań prawnych

Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Nauczyciele wszystkich etapów edukacyjnych
2020-09-29
W trakcie zajęć uczestnicy w grupach przeanalizują adekwatne do tematyki szkolenia fragmenty ustawy Prawo Oświatowe z 14.12.2016 roku. Następnie nauczyciele wypracują listę dokumentów niezbędnych do prawidłowego dokumentowania innowacji pedagogicznej. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu interaktywnego.
Rodzaje innowacji pedagogicznych i ich podstawy prawne. Rozwiązania programowe, metodyczne i organizacyjne innowacji pedagogicznych. Zadania nauczyciela i dyrektora w zakresie przebiegu, przygotowania i realizacji innowacji pedagogicznej.
Data rozpoczęcia: 2020-09-29
Data zakończenia: 2020-09-29
Szkolenie odbędzie się w godz. 17.00–20.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach
Koordynator: Renata Wiśniewska