I/J/2 Innowacje pedagogiczne w świetle nowych uregulowań prawnych

Szkolenie
Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Etap przedszkolny
Dyrektorzy, wicedyrektorzy przedszkoli, nauczyciele wychowania przedszkolnego, kierownicy punktów przedszkolnych, oddziałów przedszkolnych w szkołach.
2019-10-16
W trakcie zajęć uczestnicy w grupach przeanalizują adekwatne do tematyki szkolenia fragmenty ustawy Prawo Oświatowe z 14.12.2016 r. Następnie nauczyciele wypracują listę dokumentów niezbędnych do prawidłowego dokumentowania innowacji pedagogicznej w przedszkolu. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu interaktywnego.
Rodzaje innowacji pedagogicznych w przedszkolu i ich podstawy prawne. Rozwiązania programowe, metodyczne i organizacyjne innowacji pedagogicznych w przedszkolu. Zadania nauczyciela i dyrektora w zakresie przebiegu, przygotowania i realizacji innowacji pedagogicznej w przedszkolu.
Data rozpoczęcia: 2019-10-16
Data zakończenia: 2019-10-16
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 119
Warsztaty odbędą się w godz. 15.00–18.00.
Koordynator: Renata Wiśniewska
Trener: Renata Wiśniewska