IV/20 Gry i zabawy ruchowe w klasach I-IV

Rozwój zawodowy
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele wychowania fizycznego klas I–IV szkół podstawowych, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
2020-04-23
Szkolenie rozpocznie się od prezentacji na temat funkcji gier i zabaw w wychowaniu fizycznym dzieci z klas I–IV. Następnie uczestnicy zapoznają się z różnymi formami zadań ruchowych, które można wykorzystać w wyścigach rzędów.Poznane elementy zostaną utrwalone poprzez czynny i aktywny udział w zajęciach praktycznych. Przewidziana jest też praca w grupach, analiza przedstawionych gier oraz dzielenie się własnymi pomysłami.
Poznanie zadań ruchowych do gier i zabaw. Organizacja lekcji w formie wyścigów rzędów jako forma kształtowania sprawności ogólnej.
Data rozpoczęcia: 2020-04-23
Data zakończenia: 2020-04-23
Adres: Platforma Moodle.
Szkolenie odbędzie się na platformie Moodle 23 kwietnia o godz. 13.00. Otrzymają Państwo mailowo szczegółowe informacje dotyczące logowania.
Koordynator: Krzysztof Koroński
Trener: Agnieszka Beyer-Michoń