I/J/20 Dyrektor jako pracodawca - podstawy prawne zadań i obowiązków nauczycieli (OZ ZCDN-u w Świnoujściu)

Szkolenie
Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół.
2019-12-04
W trakcie szkolenia omówione zostaną( z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej) zadania i obowiązki nauczyciela w kontekście prawa oświatowego. Następnie przedstawione zostaną rodzaje odpowiedzialności prawnej nauczyciela i konsekwencje naruszeń prawa. Dyskusja podczas szkolenia umożliwi uczestnikom wymianę doświadczeń i uzyskanie odpowiedzi na pojawiające się pytania.
Zadania i obowiązki nauczycieli - źródła odpowiedzialności prawnej. Rodzaje odpowiedzialności prawnej nauczyciela. Konsekwencje naruszeń prawa.
Data rozpoczęcia: 2019-12-04
Data zakończenia: 2019-12-04
Adres: Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Świnoujściu, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22
Szkolenie odbędzie się w godz. 12.00–15.15