I/J/3 Analiza i wykorzystanie przez dyrektora szkoły wyników egzaminów zewnętrznych w nadzorze pedagogicznym

Szkolenie
Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół podstawowych, ponadpodstawowych i branżowych.
Odwołane
2020-03-18
Szkolenie rozpocznie się od zaprezentowania dostępnych raportów wyników egzaminów zewnętrznych CKE i OKE. Następnie uczestnicy wezmą udział w dyskusji na temat formułowania wniosków w zakresie edukacyjnych wyników szkoły. W ramach podsumowania szkolenia przewidziana jest wymiana doświadczeń w zakresie wykorzystania wyników egzaminów zewnętrznych w celu diagnozowania potrzeb edukacyjnych uczniów.
Tworzenie raportów dotyczących wyników egzaminów zewnętrznych. Wyniki egzaminów zewnętrznych jako element nadzoru pedagogicznego. Wykorzystywanie wyników egzaminów zewnętrznych do diagnozowania potrzeb edukacyjnych uczniów. Planowanie pracy dyrektora szkoły w oparciu wyniki edukacyjne uczniów.
Data rozpoczęcia: 2020-03-18
Data zakończenia: 2020-03-18
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty działalność Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych będzie zawieszona w dniach 12. marca – 25. marca 2020 roku. Za niedogodności przepraszamy.
Koordynator: Anna Kowalczyk
Trener: Anna Kowalczyk
Identyfikator formy: 2019/2020/I/J/3/1
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×