IV/17 Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki szkół podstawowych

Sieci
Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
II etap (klasy IV-VIII)
Początkujący nauczyciele matematyki klas 4-8, maksymalny staż pracy 4 lata jak jak i pozostali nauczyciele z dłuższym stażem pracy.
Otwarte
Sieć prowadzona będzie na platformie edukacyjnej Moodle (on-line). Adresatami sieci są początkujący nauczyciele matematyki szkół podstawowych (staż pracy max 4 lata) jak i pozostali nauczyciele z dłuższym stażem pracy . Spotkania pozwolą na ułatwienie startu w sferze edukacji i tworzenie własnego warsztatu pracy. Spotkania on-line - zapoznanie z różnymi metodami pracy na lekcjach matematyki, przybliżanie różnych form pracy.
Podstawowe dokumenty w szkole. Warsztat pracy nauczyciela matematyki. Aktywizujące metody pracy na lekcji.
Liczba godzin: 16 (4 spotkania x 4h)
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Adres: -platforma Moodle