IV/17 Sieć współpracy i samokształcenia początkujących nauczycieli matematyki szkół podstawowych

Sieci
Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
II etap (klasy IV-VIII)
Początkujący nauczyciele matematyki klas 4-8, maksymalny staż pracy 4 lata.
2020-01-20
Sieć prowadzona będzie zarówno na platformie edukacyjnej, jak i podczas spotkań stacjonarnych, harmonogram spotkań zostanie ustalony z uczestnikami na pierwszym spotkaniu. Adresatami sieci są początkujący nauczyciele matematyki szkół podstawowych (staż pracy max 4 lata). Spotkania pozwolą na ułatwienie startu w sferze edukacji i tworzenie własnego warsztatu pracy. Spotkania stacjonarne - zapoznanie z różnymi metodami pracy na lekcjach matematyki, przybliżanie różnych form pracy.
Podstawowe dokumenty w szkole. Warsztat pracy nauczyciela matematyki. Aktywizujące metody pracy na lekcji.
Liczba godzin: 16 (4 spotkania x 4h)
Data rozpoczęcia: 2020-01-20
Data zakończenia: 2020-01-20
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin