IV/16 Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wiedzy o społeczeństwie i opiekunów Szkolnych Klubów Wolontariusza i Samorządów Uczniowskich

Sieci
Jakość pracy szkoły
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie, opiekunowie szkolnych klubów wolontariusza i samorządów uczniowskich.
2021-10-18
Uczestnicy będą mogli wspólnie wybrać zagadnienia, które będą omawiane. Kolejne spotkania sieci będą tworzone według zgłaszanego przez uczestników zapotrzebowania tematycznego lub problemowego.
Kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych. Rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości. Poznanie różnych form pracy w formie stacjonarnej i online.
Data rozpoczęcia: 2021-10-18
Data zakończenia: 2021-10-18
Pierwsze spotkanie sieci odbędzie się w godz. 16.00–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu spotkania otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Przemysław Landowski
Trener: Przemysław Landowski