IV/6 Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli doradców zawodowych

Sieci
Kształcenie i doradztwo zawodowe
Nauczyciele zawodu, podstaw przedsiębiorczości, doradcy zawodowi, pedagodzy, nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących, nauczyciele pierwszego etapu kształcenia.
2019-12-16
Spotkanie rozpocznie się od przedstawienia kilku wybranych narzędzi i metod pracy z uczniem indywidualnym oraz z klasą. Grupa uczestników sieci wybierze konkretne metody pracy i przećwiczy je. Następnie, uczestnicy zostaną podzieleni na małe grupy.Wypracują w nich scenariusze zajęć do prowadzenia spotkań indywidualnych z uczniami. Scenariusze zostaną omówione przez uczestników warsztatów. Na zakończenie zostaną zaproponowane zagadnienia do kolejnych spotkań w ramach sieci.
Metody i narzędzia pracy szkolnego doradcy zawodowego: propozycje doradczych rozmów indywidualnych i grupowych.
Data rozpoczęcia: 2019-12-16
Data zakończenia: 2019-12-16
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 120
Spotkanie odbędzie się w godz. 15:15 -19:00.
Koordynator: Agnieszka Kacała
Trener: Agnieszka Kacała