IV/6 Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli doradców zawodowych

Sieci
Kształcenie i doradztwo zawodowe
Nauczyciele zawodu, podstaw przedsiębiorczości, doradcy zawodowi, pedagodzy, nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących, nauczyciele pierwszego etapu kształcenia.
Otwarte
Spotkanie rozpocznie się od przedstawienia kilku wybranych narzędzi i metod pracy z uczniem indywidualnym oraz z klasą. Grupa uczestników sieci wybierze konkretne metody pracy i przećwiczy je. Następnie, uczestnicy zostaną podzieleni na małe grupy.Wypracują w nich scenariusze zajęć do prowadzenia spotkań indywidualnych z uczniami. Scenariusze zostaną omówione przez uczestników warsztatów. Na zakończenie zostaną zaproponowane zagadnienia do kolejnych spotkań w ramach sieci.
Metody i narzędzia pracy szkolnego doradcy zawodowego: propozycje doradczych rozmów indywidualnych i grupowych.
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Adres: Platforma e-learningowa Moodle.
Zajęcia będą się odbywać na platformie e-learningowej Moodle. Zachęcamy również do kontaktu mailowego z Prowadzącą: akacala@zcdn.edu.pl
Koordynator: Krzysztof Koroński
Trener: Agnieszka Kacała
Identyfikator formy: 2019/2020/IV/6/2