IV/6 Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli doradców zawodowych

Sieci
Kształcenie i doradztwo zawodowe
Nauczyciele zawodu, podstaw przedsiębiorczości, doradcy zawodowi, pedagodzy, nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących, nauczyciele pierwszego etapu kształcenia.
Odwołane
2019-09-10
Spotkanie rozpocznie się od przedstawienia kilku wybranych narzędzi i metod pracy z uczniem indywidualnym oraz z klasą. Grupa uczestników sieci wybierze konkretne metody pracy i przećwiczy je. Następnie, uczestnicy zostaną podzieleni na małe grupy.Wypracują w nich scenariusze zajęć do prowadzenia spotkań indywidualnych z uczniami. Scenariusze zostaną omówione przez uczestników warsztatów. Na zakończenie zostaną zaproponowane zagadnienia do kolejnych spotkań w ramach sieci.
Metody i narzędzia pracy szkolnego doradcy zawodowego, podczas prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych w klasach 7 i 8. Scenariusze zajęć indywidualnych dla klas 7 i 8.
Data rozpoczęcia: 2019-09-10
Data zakończenia: 2019-09-10