III/7 Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością

Sieci
Kształcenie specjalne i edukacja włączająca
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), Inny
2023-01-31
Na pierwszym spotkaniu uczestnicy poznają pojęcia i charakterystykę różnych niepełnosprawności. Kolejne spotkania dotyczyć będą metod pracy stosowanych przez nauczycieli oraz współpracy z rodzicami. Ostatnie spotkanie dotyczyć będzie dostosowań wymagań. W czasie spotkań online uczestnicy będą dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami dotyczącymi wybranych tematów.
Pojęcie, klasyfikacja, charakterystyka różnych niepełnosprawności. Metody pracy. Ocenianie i dostosowanie wymagań zgodnie z orzeczeniami.
Data rozpoczęcia: 2023-01-31
Data zakończenia: 2023-01-31
Pierwsze spotkanie odbędzie się w godz. 14.30-17.45 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Weronika Dwojakowska
Trener: Weronika Dwojakowska
Identyfikator formy: 2022/2023/III/7/1
Oferta: 2022/2023