III/15 Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących metodą debaty oksfordzkiej

Sieci
Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe)
Wszyscy zainteresowani nauczyciele i wychowawcy.
2023-11-16
W ramach sieci zorganizowane zostaną warsztaty, podczas których nauczyciele będą mieli możliwość poznania metody, podzielenia się doświadczeniami z jej stosowania, a także wspólnej organizacji i realizacji projektów debatanckich w województwie.
Debata oksfordzka jako metoda pracy na lekcjach różnych przedmiotów oraz podczas wydarzeń szkolnych. Kształtowanie kompetencji komunikacyjnych i kooperacyjnych oraz związanych z kreatywnym i krytycznym myśleniem.
Data rozpoczęcia: 2023-11-16
Data zakończenia: 2023-11-16
Spotkanie inaugurujące prace Sieci odbędzie się w godz. 16.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu spotkania otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Zofia Fenrych
Trener: dr Zofia Fenrych