III/3 Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka polskiego. Matura rozszerzona 2023 (spotkanie hybrydowe)

Sieci
Przedmioty humanistyczne i języki obce
III etap (ponadpodstawowe)
Nauczyciele i nauczycielki języka polskiego w szkołach ponadpodstawowych.
2023-01-31
Spotkanie stanowi część cyklicznych spotkań zakładających wymianę doświadczeń, analizę dobrych praktyk stosowanych przez uczestników oraz wspólne wypracowanie nowych rozwiązań wspierających pracę nauczycielek i nauczycieli.
Wymagania egzaminacyjne na maturze rozszerzonej z języka polskiego. Metody pracy wspierające uczniów w zakresie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
Data rozpoczęcia: 2023-01-31
Data zakończenia: 2023-01-31
Sala: 120
Pierwsze spotkanie inicjujące prace Sieci, odbędzie się stacjonarnie w godz. 15.30–17.45 Dla osób niemogących uczestniczyć w spotkaniu będzie prowadzona transmisja online. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu spotkania otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach w formie zdalnej.
Koordynator: Joanna Sadłowska
Trener: Joanna Sadłowska
Identyfikator formy: 2022/2023/III/3/1
Oferta: 2022/2023