IV/14 Sieć współpracy bibliotekarzy szkolnych - dokumentacja biblioteki szkolnej (OZ ZCDN-u w Świnoujściu)

Sieci
Nauczyciele bibliotekarze szkolni wszystkich typów placówek oświatowych.
2020-02-19
Spotkanie inauguracyjne rozpocznie się prezentacją najnowszych form i metod pracy z czytelnikiem. W części praktycznej nauczyciele - bibliotekarze będą dzielić się doświadczeniami i pomysłami, które przyczyniają się do wzrostu czytelnictwa. Drugie spotkanie dotyczyć będzie realizacji Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020. Po krótkim wykładzie przypominającym założenia Programu rozpocznie się dyskusja na temat sposobów realizacji NPRCZ w poszczególnych placówkach.
Rozwijanie kompetencji oraz upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Prezentacja dobrych praktyk oraz ciekawych rozwiązań stosowanych w pracy z czytelnikiem. Proponowanie nowych rozwiązań w organizacji i zarządzaniu biblioteką szkolną. Współpraca w realizacji rządowych Programów Rozwoju Czytelnictwa.
Data rozpoczęcia: 2020-02-19
Data zakończenia: 2020-02-19
Adres: Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Świnoujściu ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22
Sala: 1
Spotkanie sieci odbędzie się w godz. 10.00–13.00.
Koordynator: Romualda Stefanowicz
Trener: Romualda Stefanowicz
Identyfikator formy: 2019/2020/IV/14/1
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×