III/11 Origami – sieć współpracy i samokształcenia nauczyciel

Sieci
Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII), III etap (ponadpodstawowe), Inny
Nauczyciele matematyki klas I - III, 4 – 8 i ponadpodstawowych i wszyscy zainteresowani tematem.
2023-06-05
W trakcie pierwszego spotkania uczestnicy zapoznają się z historią sztuki origami. Kolejnym krokiem będzie poznanie podstawowych zasad składania kartki papieru. Podczas następnych spotkań aktywność będzie skupiona na wykorzystaniu poznanych technik do budowania figur, która posłużą za model do badania własności brył i wielokątów.
Budowanie różnych figur i modeli pomocnych w odkrywaniu wiedzy z zakresu matematyki. Badanie własności powstałych brył.
Data rozpoczęcia: 2023-06-05
Data zakończenia: 2023-06-05
Spotkanie sieci odbędzie się w godz. 16.00–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Anna Bazyluk
Trener: Anna Bazyluk