IV/1 Młodzi nauczyciele. Sieć współpracy i samokształcenia

Sieci
Rozwój zawodowy
2021-12-09
Celem pierwszego, organizacyjnego spotkania sieci będzie integracja uczestników, rozpoznanie ich potrzeb oraz ustalenie celów i harmonogramu pracy, omówienie propozycji pracy. Kolejne spotkania sieci, z udziałem ekspertów, skoncentrują się wokół sfer funkcjonowania nauczycieli: aktów prawnych i dokumentów regulujących pracę nauczycielek/nauczycieli oraz szkoły, a także organizacyjnych aspektów pracy, wychowania dzieci i młodzieży w klasie szkolnej, współpracy z rodzicami. Szczegółowa tematyka spotkań zostanie ustalona po rozpoznaniu potrzeb uczestników sieci. Spotkania będą uzupełnianie działaniami na platformie internetowej, która będzie służyła wymianie doświadczeń oraz zasobów między uczestnikami sieci.
Praca nauczycielki stażystki/nauczyciela stażysty w świetle prawa oświatowego. Dokumenty regulujące pracę szkoły. Działania wychowawcze w klasie. Współpraca z rodzicami. Praca online. Niezbędnik młodego nauczyciela.
Data rozpoczęcia: 2021-12-09
Data zakończenia: 2021-12-09
Zapraszamy na kolejne spotkanie sieci, które odbędzie się w godz. 16.30–17.30 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Julia Karapuda
Trener: dr Julia Karapuda