IV/3 Małe szkoły. Sieć współpracy i samokształcenia

Sieci
Rozwój zawodowy
I etap (klasy I-III), II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele pracujący w małych szkołach podstawowych
2021-11-25
Celem pierwszego, organizacyjnego spotkania sieci będzie integracja uczestników, rozpoznanie ich potrzeb oraz ustalenie celów i harmonogramu pracy. Kolejne spotkania sieci, z udziałem ekspertów, będą się koncentrowały wokół trzech sfer funkcjonowania nauczycieli: wychowania, dydaktyki oraz organizacyjnych aspektów pracy nauczyciela. Szczegółowa tematyka spotkań zostanie ustalona po rozpoznaniu potrzeb uczestników sieci. Spotkania będą uzupełnianie działaniami na platformie internetowej, która będzie służyła wymianie doświadczeń oraz zasobów między uczestnikami sieci.
Zasoby i ograniczenia pracy w małych szkołach. Działania wychowawcze w małych środowiskach. Metodyka pracy z niewielką grupą uczniów. Rozwiązania organizacyjne wspierające jakość pracy szkoły. Niezbędnik nauczyciela pracującego w małej szkole.
Data rozpoczęcia: 2021-11-25
Data zakończenia: 2021-11-25
Pierwsze spotkanie sieci odbyło 29 września na platformie e-learningowej. Zapraszamy na kolejne spotkanie 25 listopada w godz. 16.30-18.00.
Koordynator: Julia Karapuda
Trener: dr Julia Karapuda, dr Natalia Cybort-Zioło