I/3 Kurs na kierownika wypoczynku

Kursy
Jakość pracy szkoły
Pracownicy pedagogiczni szkół i placówek oświatowych
2019-06-08
Kwalifikacyjny kurs na kierownika wypoczynku jest organizowany dla pracowników pedagogicznych szkół i placówek, którzy przygotowują się do kierowania różnego rodzaju formami wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Warunkiem dodatkowym kierowania wypoczynkiem jest niekaralność oraz posiadanie minimum trzyletniego stażu pracy pedagogicznej w szkołach lub innych placówkach oświatowych. Kurs jest organizowany pod nadzorem Kuratora Oświaty. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia o ukończeniu kursu, pod warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu sprawdzającego wiedzę i umiejętności zdobyte podczas zajęć.
Prawne aspekty dotyczące organizacji i dokumentowania wypoczynku. Planowanie pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej w trakcie wypoczynku. Zasady i formy organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Organizacja pracy kadry. Prowadzenie dokumentacji wypoczynku. Bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku.
Data rozpoczęcia: 2019-06-08
Data zakończenia: 2019-06-08
Adres: ZCDN w Szczecinie ul. Sowińskiego 68
Sala: 121