II/4 Kurs biblioterapii - I stopień (przedłużona rekrutacja)

Kursy
Zainteresowani nauczyciele.
Otwarte
Szkolenie rozpocznie się wykładem interaktywnym, podczas którego uczestnicy poznają proces biblioterapeutyczny oraz warsztat biblioterapeuty. W trakcie części warsztatowej nauczyciele stworzą program biblioterapeutyczny (formy pracy: indywidualna i grupowa, bank pomysłów, burza mózgów, ćwiczenia praktyczne).
Teoretyczne podstawy biblioterapii. Terapeutyczna funkcja literatury. Dobór właściwych utworów literackich do potrzeb i możliwości różnych grup odbiorców. Specyfika warsztatu biblioterapeutycznego.
Data rozpoczęcia: -
Data zakończenia: -
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: 121
I zjazd, który miał się odbyć 26 października został odwołany. Rekrutacja na kurs została przedłużona do końca grudnia 2019 r.
Koordynator: Regina Czekała
Trener: Anna Sabiłło