III/26 Wychowanie do wartości. Szkoła wolna od uzależnień

Konferencja
Wychowanie i profilaktyka
Zainteresowania nauczyciele ze szkół i placówek.
Odwołane
2020-03-25
Treści konferencji realizowane będą w formie wykładów interaktywnych, w oparciu o przygotowane przez wykładowców prezentacje.
Narkotyki oraz nowe środki psychoaktywne - fakty i mity. Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży-uwarunkowania podejmowanego ryzyka. Profilaktyka uzależnień dzieci i młodzieży. Psychologiczne mechanizmy uzależnień na przykładzie kobiet pijących ryzykownie.
Data rozpoczęcia: 2020-03-25
Data zakończenia: 2020-03-25
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: konferencyjna
Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty działalność Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych będzie zawieszona w dniach 12. marca – 25. marca 2020 roku. Za niedogodności przepraszamy.
Koordynator: Mirosław Krężel
Trener: Adriana Brzeżniak-Misiuro, dr Tomasz Janus, Bogumiła Koman, Marek Lipiński
Identyfikator formy: 2019/2020/III/26/1
Priorytet: I - Profilaktyka uzależnień w szkołach i placówkach oświatowych