IV/5 Konferencja metodyczna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

Etap przedszkolny
Nauczyciele wychowania przedszkolnego.
2023-08-28

Podczas konferencji metodycznej zostaną przedstawione podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa, zmiany w prawie oświatowym i systemie oświaty oraz propozycje doskonaleniowe i edukacyjne. Ponadto zostaną omówione wnioski i rekomendacje do planowania pracy nauczyciela w nowym roku szkolnym.

Uwaga: konferencja zostanie zrealizowana w formie stacjonarnej w godz. 14.30–17.00.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na przyjętą formę realizacji ZCDN nie będzie wystawiał zaświadczeń potwierdzających udział w konferencjach sierpniowych

Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2023/2024. Zmiany w prawie oświatowym. Zmiany w systemie oświaty. Oferta szkoleń ZCDN-u. Propozycje edukacyjne na nowy rok szkolny. Wnioski i rekomendacje do planowania pracy nauczyciela.
Data rozpoczęcia: 2023-08-28
Data zakończenia: 2023-08-28
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: konferencyjna
Konferencja zostanie zrealizowana w formie stacjonarnej w godz. 14.30–17.00. Dla osób niemogących uczestniczyć w spotkaniu będzie prowadzona transmisja online. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach w formie zdalnej. Do pełnego udziału w konferencji niezbędny jest komputer z aktywnymi funkcjami audiowizualnymi i dostępem do internetu.
Koordynator: Renata Wiśniewska
Trener: Renata Wiśniewska