IV/15 Konferencja metodyczna dla nauczycieli języka polskiego (szkoła podstawowa)

Forma realizacji:
Konferencja hybrydowa
Kategoria:
Przedmioty humanistyczne i języki obce
Etap eduakcyjny:
II etap (klasy IV-VIII)
Grupa docelowa:
Nauczyciele języka polskiego,
Status:
Zakończone
Liczba miejsc:
0
Odpłatność:
Forma bezpłatna
Data rozpoczęcia:
2023-09-01
Opis:

Podczas konferencji metodycznej zostaną przedstawione podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa, zmiany w prawie oświatowym i systemie oświaty oraz propozycje doskonaleniowe i edukacyjne. Ponadto zostaną omówione wnioski i rekomendacje do planowania pracy nauczyciela w nowym roku szkolnym.

Uwaga: konferencja zostanie zrealizowana w formie hybrydowej w godz. 10.00–11.30. 

Dla osób niemogących uczestniczyć w spotkaniu będzie prowadzona transmisja online. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach w formie zdalnej. Do pełnego udziału w konferencji niezbędny jest komputer z aktywnymi funkcjami audiowizualnymi i dostępem do internetu.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na przyjętą formę realizacji ZCDN nie będzie wystawiał zaświadczeń potwierdzających udział w konferencjach sierpniowych


Zakres:
Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2023/2024. Zmiany w prawie oświatowym. Zmiany w systemie oświaty. Oferta szkoleń ZCDN-u. Propozycje edukacyjne na nowy rok szkolny. Wnioski i rekomendacje do planowania pracy nauczyciela.
Termin i miejsce:
Liczba godzin: 2
Data rozpoczęcia: 2023-09-01
Data zakończenia: 2023-09-01
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: Sala konferencyjna
Opis organizacyjny szkolenia:
Konferencja zostanie zrealizowana w formie stacjonarnej w godz. 10.00–11.30. Dla osób niemogących uczestniczyć w spotkaniu będzie prowadzona transmisja online. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach w formie zdalnej. Do pełnego udziału w konferencji niezbędny jest komputer z aktywnymi funkcjami audiowizualnymi i dostępem do internetu.
Prowadzący:
Koordynator: Jan Kowalski
Trener: Klaudia Szostak
Informacje dodatkowe:
Identyfikator formy: 2022/2023/IV/14/1
Oferta: 2022/2023
Priorytet: Brak