III/24 Du bist dran! - konferencja metodyczna dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych - II etap edukacyjny

Konferencja
Przedmioty humanistyczne i języki obce
II etap (klasy IV-VIII)
Nauczyciele języka niemieckiego II etapu edukacyjnego
Odwołane
2020-03-12
Uczestnikom konferencji przedstawione zostaną informacje na temat wykorzystania w nauce metod aktywizujących uczniów, w tym multimediów, pracy z filmem. W drugiej części zaprezentowane zostaną sposoby na innowacyjną i angażującą uczniów lekcję języka niemieckiego, między innymi poprzez fotostory, podręcznik interaktywny i aplikacje mobilne oraz edukacyjne gry planszowe.
Metody i techniki pracy aktywizujące pracę ucznia. Zajęcia z wykorzystaniem multimediów i filmu. Nauka poprzez zabawę. Sposoby na innowacyjną i angażującą uczniów lekcję języka niemieckiego z wykorzystaniem narzędzi edukacyjnych i pomocy naukowych.
Data rozpoczęcia: 2020-03-12
Data zakończenia: 2020-03-12
Adres: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Sala: konferencyjna
Konferencja odbędzie się w godz. 15.30–18.00. Konferencja współorganizowana z wydawnictwem Klett Polska.
Koordynator: Beata Pełech
Trener: Beata Pełech, Justyna Ciecharowska
Identyfikator formy: 2019/2020/III/24/1
Informacja o zawieszeniu działalności ZCDN-u (Kliknij aby dowiedzieć się więcej...) ×