I/K/16 Zadania i obowiązki dyrektora szkoły a ocena pracy dyrektora

Organizacja i zarządzanie placówką oświatową
Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych
2020-12-08
W pierwszej części szkolenia, przeprowadzonej w formie wykładu opartego na prezentacji multimedialnej, omówione zostaną zadania i obowiązki dyrektora szkoły podlegające ocenie. Przedstawiona zostanie procedura oceny pracy dyrektora szkoły zgodnie z zapisami prawa oświatowego i wytycznymi Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Omówiony zostanie przykładowy arkusz samooceny pracy dyrektora szkoły/placówki. Podczas dyskusji uczestnicy przedstawią swoje propozycje sposobów realizacji kryteriów oceny pracy i pozwoli na wymianę doświadczeń w zakresie dokumentacji szkoły poddawanej analizie przy ocenie pracy dyrektora.
Kryteria oceny pracy dyrektora szkoły. Procedura oceny pracy dyrektora szkoły. Arkusz samooceny pracy dyrektora szkoły
Data rozpoczęcia: 2020-12-08
Data zakończenia: 2020-12-08
Szkolenie odbędzie się w godz. 13.00–16.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu szkolenia otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach.
Koordynator: Beata Wierzba
Trener: Beata Wierzba